"A DZIŚ ŻEM SE CZYTŁA..."

CZYTAJ ZA DARMO!

Statystyki

Run film

Gdyby więcej tu było widać gry samej Paulson, byłoby super, a tak jest nieźle, choć przewidywalnie, ale czy to zarzut? W sumie to nie. Dziewczyna gra troszkę na jedno kopyto, nie ma takiej ekspresji, dlatego może całość nie jest taka, jaka powinna być. Dla mnie.

Skrócik.

Diane Sherman rodzi przedwcześnie noworodka, dziewczynkę, która zostaje umieszczona w inkubatorze.

Siedemnaście lat później, Diane wraz z córką Chloe, przygotowują się do podjęcia przez Chloe nauki na uniwersytecie w Waszyngtonie, co jest prawdziwym wyzwaniem, bo dziewczyna jest przewlekle chora; cierpi na szereg chorób i paraliż, jeździ na wózku inwalidzkim.  

Pewnego dnia Chloe odkrywa w torbie na zakupy matki nieznane zielone pigułki, najwyraźniej przepisane jej matce właśnie. Diane upiera się, że ta nowa pigułka, Trigoxin, została przepisana Chloe i pojawiła się ona już dawno w wachlarzu jej codziennych leków. Chloe stara się zbadać Trigoxin na wałsną rękę i dowiaduje się, że Trigoxin leczy choroby serca, ale powszechnie jest to zawsze czerwona pigułka, nie zielona.

Teraz Chloe ma zupełnie inny cel - zidentyfikować zieloną pigułkę. 

Co odkryje? Jaką tajemnicę skrywa jej matak i zielona pigułka?


Można obejrzeć.


MOJA OCENA: 6/10

***

Poruszająca się na wózku inwalidzkim nastolatka zaczyna podejrzewać swoją nadopiekuńczą matkę o ukrywanie mrocznej tajemnicy.EKRANIZACJA


TRAILERAutor: Sabina Bauman - klik zdjęcie
Copyright © 2014 Mniej niż 0 - Mini Recenzje , Blogger