"Logika zaprowadzi Cie z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie"

Albert Einstein

CZYTAJ ZA DARMO!

SZUKAŁKA

"A DZIŚ ŻEM SE CZYTŁA..."

KSIĄŻKA ZA RECENZJĘ - NA KANAPIE PL

Statystyki

Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek Joe Ballarini/Poradnik łowczyni potworów film Netflix

"...każdemu dziecku, które boi się tego, co czai się pod łóżkiem.
A przy okazji: chowanie się pod kołdrą nie uratuje Cię przed pożarciem. Przeciwnie – wtedy wyglądasz jak pyszne, smakowite burrito. O tym nikt Ci nie powiedział, co?
Widzisz? To książka w sam raz dla Ciebie."


Rewelacyjna przygpoda dla młodszych i starszych! Iście zabójcze tempo akcji, mnóstwo potworów, magii, zaklęć, czarów i dziewczyna z traumą. 

Rollercoaster!

Główna bohaterka Kelly Ferguson jest w gimnazjum i ciężko pracuje, aby zarobić pieniądze na wyjazd na obóz, na którym niezmiernie jej zależy. Życie Kelly zmienia się jednak błyskawicznie w jedno z Halloween, kiedy zostaje poproszona o opiekę nad dzieckiem, zamiast pójścia na Halloween z przyjaciółką. Nie wiedziała, że ​​niedługo doświadczy opieki nad dziećmi na zupełnie nowym poziomie!

Poziomie grozy!


Mały Jacob zostaje porwany przez sługusy Boogymana! Teraz, z pomocą Przewodnika i tajnego stowarzyszenia opiekunów łowców potworów, nową misją Kelly jest odzyskanie małego Jacoba z powrotem, i to jeszcze przed tym, zanim jego rodzice wrócą do domu!

Czy jej się to uda?


Idealna lektura na Halloween!

Ekranizacja na Netflix, ale wydaje mi się, że powieść okaże się lepsza.

Polecam!

MOJA OCENA: 8/10

PRZECZYTAJ FRAGMENT!

TU

***

Cukierek albo całkowita zagłada ludzkości!
Trzynastoletnia Kelly Ferguson marzy o tym, aby wakacje spędzić na letnim obozie. Jednak ten sporo kosztuje. Dlatego kiedy w Halloween szefowa jej mamy potrzebuje opiekunki do kilkuletniego Jacoba, dziewczyna zgłasza się na ochotniczkę. Co prawda niechętnie, bo w tym czasie mogłaby być na imprezie z chłopakiem, który bardzo jej się podoba, ale szczęściu trzeba pomagać.
Kelly nie wie nic o opiece nad dziećmi. Jednak co może być w tym trudnego? Wystarczy pilnować, aby Jacob był względnie żywy i położył się spać po bajce, prawda? Najlepiej też ignorować jego opowieści o potworach z szafy, bo to tylko bajki.
Przynajmniej tak wydawało się dziewczynie do czasu, kiedy potwory nie tylko okazały się prawdziwe, ale na dodatek porwały małego Jacoba!
Teraz Kelly ma tylko kilka godzin na ocalenie chłopca i swojej posady.

Na szczęście pomogą jej w tym inne babysitterki i ich tajemniczy poradnik.
Na nieszczęście ich przeciwnikiem okaże się ktoś, kto nawiedzał sny Kelly, kiedy sama była małą dziewczynką.EKRANIZACJA


TRAILER
AUTOR
Copyright © 2014 Mniej niż 0 - Mini Recenzje , Blogger